Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

Warta Bolesławiecka – Nysa Zgorzelec

Wcale nie łatwo było bić się o punkty w Warcie Bolesławieckiej. Nysa Zgorzelec mimo prowadzenia 2:0 dała wbić sobie dwie bramki i zaczęło się robić nerwowo. Zawodnicy Nysy gdyby wykorzystali swoje sytuacje, wynik do przerwy mógłby być zdecydowanie wyższy. Wynik remisowy utrzymywał się bardzo długo. Dopiero w końcówce spotkania Nysa zdobyła kolejne bramki i spotkanie zakończyło się zwycięstwem zgorzelczan 5:2. Bramki dla Nysy zdobywali: Piechno x2, Wójcik, Jaworski, Chędogi.
Nysa zagrała w składzie:
Nafalski, Łuszczyk, Brzoza, Chędogi, Gorzka, Witowski, Jaworskim Latus, Kostrzewa, Wójcik, Piechno. Ponadto zagrali rownież: Skibicki, Pacak, Lichwiarski, Bieniek.
Twardy Świętoszów – Olimpia Kowary 5-1
BKS Bolesławiec – Włókniarz Mirsk 6-0
GKS Warta Bolesławiecka – Nysa Zgorzelec 2-5
Pogoń Świerzawa – Czarni Lwówek Śląski 2-1
Lechia Piechowice – Victoria Ruszów 0-5
Olimpia Kamienna Góra – Hutnik Pieńsk 4-4
Łużyce Lubań – Piast Wykroty 0-3
Woskar Szklarska Poręba – Iskra Łagów 4-5

Udostępnij