Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

DRUGA WYGRANA JUNIORÓW

W swoim drugim meczu nowego sezonu nasi Juniorzy odnieśli drugie zwycięstwo o mistrzostwo ligi okręgowej juniorów starszych. Tym razem nasi zawodnicy pokonali w Złotoryi tamtejszy Górnik 4:1. Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy przeważali przez pierwsze 15 minut. Z czasem NYSA doszła do głosu czego efektem były dwie zmarnowane doskonałe sytuacje. W 27 minucie meczu Zgorzelczanie ponownie nie wykorzystali świetnej okazji. Jednak akcja była kontynuowana, a na bramkę zamienił ją Wojtek Golec ładnym strzałem z woleja zza pola karnego. W 35 minucie gospodarze mogli wyrównać ale świetnie w sytuacji sam na sam interweniował Marcin Proski. Po chwili Nysa również groźnie zaatakowała, a sytuację sam na sam wykorzystał ponownie Wojtek Golec wyprowadzając nasz zespół na dwubramkowe prowadzenie. Druga połowa to zdecydowane ataki Górnika, który zdobył bramkę kontaktową w 61 minucie po rzucie rożnym. Nysa odpowiedziała w 70 minucie ładną akcją zakończoną bramką Fabiana Stróżyńskiego. Nysa starała się utrzymać prowadzenie wyprowadzając groźne kontry, z których jedna zakończyła się bramką Kornela Berowskiego po ładniej i szybkiej akcji zespołowej w 90 minucie spotkania.
Skład NYSY: Marcin Proski (Hubert Fink), Konrad Tymiński (Filip Cwalina), Krystian Wróblewski, Arek Jastrzębski, Daniel Adamczyk (Maciek Zubel), Piotrek Przybysz (Damian Kalityński), Bartek Wilk (Michał Piwowar), Igor Prusiński, Wojtek Golec, Fabian Stróżyński, Kornel Berowski oraz Wojtek Kurasiewicz, Adam Szpilewski.
Bramki: Golec (2), Stróżyński, Berowski.

Udostępnij