Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

Zwycięstwo Nysy z Piastem Wykroty

Zwycięstwem zakończył się mecz w Zgorzelcu pomiędzy miejscową Nysą, a Piastem Wykroty. Przed meczem zawodnicy ze Zgorzelca zdawali sobie sprawę z bramkostrzelnych zawodników z Wykrot, jednak w doskonały sposób zdołali ich zneutralizować. Mimo przewagi Nysy od pierwszego gwizdka to goście pierwsi zdobyli bramkę. W 9 minucie meczu bramkę dla zespołu z Wykrot zdobył Grzegorz Staniów. Nysa wyrównała w 30 minucie meczu za sprawą Łukasza Wójcika. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie meczu dwa ciosy zadała Nysa za sprawą Damiana Piechno oraz Łukasza Wójcika i było już po meczu. Nysa wygrała zasłużenie i zgarnęła pełna pulę w tym meczu.
Nysa zagrała w składzie:
Nafalski, Chędogi, Brzoza, Gorzka (88 Bieniek), Modzelewski, Kostrzewa, Czajkowski, Jaworski, Witowski (69 Latus), Piechno, Wójcik (80 Łuszczyk).
Oto komplet wyników:
Czarni Lwówek Śląski – Lechia Piechowice 4-1
Nysa Zgorzelec – Piast Wykroty 3-1
Hutnik Pieńsk – Pogoń Świerzawa 0-4
Victoria Ruszów – GKS Warta Bolesławiecka 13-1
Iskra Łagów – Olimpia Kamienna Góra 3-2
Włókniarz Mirsk – Twardy Świętoszów 3-0
Olimpia Kowary – Woskar Szklarska Poręba 2-0
BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań 3-1

Udostępnij