Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

WYSOKA WYGRANA JUNIORÓW NYSY W SPARINGU Z PIASTEM

W piątek 21.08.2020r. juniorzy NYSY Zgorzelec rozegrali mecz kontrolny z drużyną juniorów młodszych PIASTA Zawidów. Nasi zawodnicy zwyciężyli 11:1. Mecz rozgrywano 3×30 minut na boisku w Zgorzelcu na sztucznej nawierzchni. Bramki dla NYSY zdobyli: Kornel Berowski (3), Piotrek Przybysz (2), Fabian Stróżyński (2), Adam Szpilewski, Wojtek Golec, Igor Prusiński oraz Bartek Wilk. Skład NYSY: Marcin Proski, Hubert Fink, Damian Kalityński, Maciek Zubel, Konrad Tymiński, Arek Jastrzębski, Wojtek Golec, Fabian Stróżyński, Igor Prusiński, Piotrek Przybysz, Bartek Wilk, Kornel Berowski, Miłosz Szałas, Adam Szpilewski, Michał Piwowar, Wojtek Kurasiewicz.
Nasza młodzież sezon ligowy rozpocznie już w najbliższą środę na własnym boisku meczem z Łużycami Lubań. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy:)

Udostępnij