Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

REMIS JUNIORÓW NYSY ZGORZELEC

Po trzech wygranych z rzędu Juniorzy NYSY Zgorzelec zremisowali w Leśnej z tamtejszym Włókniarzem 0:0, w meczu 4 kolejki o mistrzostwo II ligi okręgowej juniorów starszych. Nasz zespół od początku spotkania przejął inicjatywę i zepchnął rywala do defensywy. Wyraźna przewaga w polu nie przekładała się jednak na bramki. Skuteczność w dniu dzisiejszym nie była mocną stroną naszego zespołu. Jeszcze przed przerwą znakomitych sytuacji nie wykorzystali Kornel Berowski oraz Bartek Wilk, a w 43 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Fabian Stróżyński. Po przerwie niemoc strzelecka nadal nas nie opuszczała. W dogodnej sytuacji w piłkę głową ponownie nie trafił Berowski, a w ostatnich fragmentach gry stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Michał Piwowar. Mimo remisu NYSA nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.
Skład NYSY Zgorzelec:
Marcin Proski, Krystian Wróblewski, Konrad Tymiński, Daniel Adamczyk, Arek Jastrzębski, Igor Prusiński, Wojtek Golec, Fabian Stróżyński, Bartek Wilk, Piotrek Przybysz (Michał Piwowar), Kornel Berowski oraz Adam Szpilewski, Wojtek Kurasiewicz, Gracjan Fidoruk, Kordian Matuszewski, Hubert Fink, Maciek Zubel.

Udostępnij