Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

Przegrana Nysy w Lubaniu

Nie takich wyników oczekiwała drużyna Nysy,
Łużyce Lubań – MKS Nysa Zgorzelec 5:0 Nysa jadąc na spotkanie do Lubania od początku nastawiała się na trudny pojedynek, ale porażki 0:5 nikt się nie spodziewał. Niestety reprezentantom przygranicznego miasta nic nie wychodziło. Zadecydowała dyspozycja dnia, a tracone bramki podcięły zawodnikom skrzydła.
Skład Nysy: Nafalski, Pacak, Modzelewski, Brzoza, Gorzka, Łuszczyk, Kostrzewa, Jaworski, Czajkowski, Chędogi, Piechno. Zmiany (2 polowa) Wojcik, Latus, Bieniek, Wojciechowski, Zygart, Proski i Skibicki.
Komplet wyników:
sobota, 29 sierpnia 2020:
GKS Warta Bolesławiecka – Czarni Lwówek Śląski 1-6
Pogoń Świerzawa – Iskra Łagów 4-1
Twardy Świętoszów – BKS Bolesławiec 2-4
Lechia Piechowice – Hutnik Pieńsk 0-7
Olimpia Kamienna Góra – Olimpia Kowary 3-2
Woskar Szklarska Poręba – Włókniarz Mirsk 2-3
niedziela, 30 sierpnia 2020:
Łużyce Lubań – Nysa Zgorzelec 5-0
Piast Wykroty – Victoria Ruszów 8-1

Udostępnij