Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

Powrót Juniorów na zwycięską ścieżkę

Juniorzy NYSY Zgorzelec zwyciężyli 2:0 na własnym stadionie w 5 kolejce w ramach rozgrywek o mistrzostwo II ligi okręgowej juniorów starszych. Tym razem nasza młodzież podejmowała zespół z Olszyny. Od samego początku gra toczyła się pod dyktando naszych zawodników. Nasza drużyna wyszła bardzo dobrze usposobiona do tego spotkania i przez całe spotkanie pokazywała znakomitą i zespołową grę. To na co można było narzekać to skuteczność. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy pomimo znakomitych sytuacji Wojtka Golca, Kornela Berowskiego czy Bartka Wilka. Po przerwie NYSA nadal grała swoje i znacznie przeważała. Nadal jednak szwankowała skuteczność. Kolejnych sytuacji nie wykorzystywali ponownie Wojtek Golec czy Piotrek Przybysz. Konsekwentna gra przyniosła jednak spodziewany efekt i w 79 minucie bramkę po dośrodkowaniu Igora Prusińskiego zdobył Arek Jastrzębski. NYSA nadal przeważała czego efektem była bramka w 90 minucie na 2:0 Bartka Wilka po akcji lewą stroną boiska.
Skład NYSY: Marcin Proski (Hubert Fink), Krystian Wróblewski, Konrad Tymiński, Gracjan Fidoruk, Arek Jastrzębski, Igor Prusiński, Wojtek Golec, Fabian Stróżyński, Bartek Wilk, Piotrek Przybysz (Michał Piwowar), Kornel Berowski oraz Adam Szpilewski, Wojtek Kurasiewicz.
Bramki: Arek Jastrzębski (79′), Bartek Wilk (90′).

Udostępnij