Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

Marcin Kowalczyk asystentem trenera bramkarzy oraz całej akademii FC Midtjylland.

Młodzicy pamiętacie trenera, który kilkukrotnie prowadził z Wami zajęcia? Otóż wywodzący się ze Zgorzelca Marcin Kowalczyk, prywatnie siostrzeniec Waszego trenera Tomasza Górala, objął stanowisko asystenta trenera bramkarzy oraz całej akademii FC Midtjylland. FC Midtjylland jest mistrzem Danii pozostawiając w tyle m.in Broendby Kopenhaga oraz FC Kopenhaga. Regularnie jest uczestnikiem europejskich pucharów… Ciężka nauka, ciągła chęć osobistego rozwoju, podnoszenie poprzeczki na wyższy poziom jak widać procentuje, a z pewnością trener Marcin nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Z całego serca życzymy trenerowi Marcinowi powodzenia i trzymamy mocno kciuki za jego sportowe kolejne awanse!

Udostępnij