Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

„Dzień Piłkarza” Turniej Orlików w Jeleniej Górze

„Dzień Piłkarza” Turniej Orlików w Jeleniej Górze został organizowany przez tamtejszy KKS. Rozgrywki zaplanowane były na 12 drużyn w trzech grupach, niestety absencja chorobowa nie pozwoliła na rozegranie turnieju w komplecie. Do turnieju przystąpiło 7 klubów, zawody zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Wynik końcowy to pięć zwycięstw i jeden remis a Orliki Nysy okazali się najlepszym zespołem.
Czas gry jednego meczu 10 min.
  • Nysa Zgorzelec – Chojnik Jelenia Góra 1-1
  • Nysa Zgorzelec – BÓBR Marciszów 2-0
  • Nysa Zgorzelec – Lotnik Jeżów Sudecki 3-0
  • Nysa Zgorzelec – KKS Jelenia Góra I 4-0
  • Nysa Zgorzelec – KKS Jelenia Góra II 4-0
  • Nysa Zgorzelec – Olsza Olszyna 2-0
Kolejny turniej już za tydzień w Żarach i w Lubaniu.

Udostępnij