Strona w budowie. Zapraszamy wkrótce.

Rusza liga okręgowa! Pierwszy mecz już w sobotę

Po bardzo długiej przerwie rozpoczyna się nowy sezon ligi okręgowej, podczas którego będziemy mieli okazję śledzić wiele emocjonujących, derbowych pojedynków. Pierwsze już w najbliższy weekend.

Nysa Zgorzelec po zmianie organizacyjnej, strukturalnej nawiązała współpracę z nowym trenerem Marcinem Moryto, który od razu zabrał się do pracy i rozpoczął przygotowania do startu rundy rewanżowej. To jak wiemy mocno się skomplikowało i nie zdążyliśmy dokładnie przyjrzeć się efektom pracy nowego trenera.

Zarówno runda jak i cały sezon został zakończony, a piłkarze musieli odbyć przymusową pauzę. Gdy tylko trenowanie stało się możliwe seniorzy przystąpili do treningów, aby w sezonie 2020/2021, w jak najlepszej formie, rywalizować na szczeblu ligi okręgowej.

Rozgrywki ruszają w najbliższy weekend, a w ramach inauguracji Nysa Zgorzelec uda się do Pieńska by tam zmierzyć się z miejscowym Hutnikiem, czyli z solidną ekipą, która po zmianie trenera prezentowała się bardzo dobrze. Będzie to także pierwszy ligowy sprawdzian piłkarzy trenera Marcina Moryto w boju o ligowe punkty. Trzymamy kciuki o jak najlepszy wynik zgorzeleckiej drużyny.

Udostępnij